Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Ameryka Północna
Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.
Fusy na tydzień 25'09 2009-06-14 00:58
AMERYKA PN/PD:
BOVESPA (interwał weekly i EOD): Na Bovespie sytuacja nadal niewyjaśniona. Pisałem w zeszłym tygodniu o wątpliwościach dotyczących zakończenia impulsu od początku mają. Możliwości pokazuję na wykresie. Pierwsza z nich to zakończenie korekcyjnej fali 4 Minuette 21 maja – jako Flat – oraz następujący po niej ruch wzrostowy jako fala 5 Minuette. W takim wypadku ruch należy uznać za zakończony. Druga możliwość to zakończenie fali 4 Minuette 14 mają – wtedy do zakończenia ruchu wzrostowego brakuje jednej podfali w górę. Zejście poniżej dołków z 21 mają potwierdzi wersje pięrwszą.
DJIA (interwał weekly, 60 min i 10 min):
Mamy wyjście z konsolidacji górą, tak więc oznaczenia pozostają bez zmian. Wyjście ma charakter impulsu, który jest w schyłkowej fazie. Na razie ostatnie podejście wygląda na trójfalowe dlatego nie oznaczam jeszcze fali iv, gdyż możemy być w trakcie jej kreślenia. Jednak jeszcze jeden leciutki push zrobi z tego piątkę, którą będzie trzeba oznaczyć jako fala v. Fale Y i Z są podobnej długości więc można zakładać, że będzie to koniec złożonej struktury oznaczonej jako (c). Po jej zakończeniu oznaczenia zakładają wykreślenie fali (d) trójkąta.
W wersji pierwszej mieliśmy wyjście piątką z kreślonego od 2 tygodni trójkąta, oraz natychmiastowy powrót. Najwyraźniej rynek chce nam coś powiedzieć... Fale te wypada oznaczyć jako iv i v Minute. To kończyłoby fale (c) Intermediate. Możliwe jednak, że ten ostatni impuls to dopiero jedynka w v Minute. W takim wypadku rynek nie może przekroczyć dołka fali iv. Pokonanie ostatnich szczytów natomiast potwierdzi kontynuację ruchu w ramach fali v Minute. Ciekawe są zależności czasowe i długości fal A i C w Y.
W wersji drugiej historia w krótkim terminie jest analogiczna do opisanej powyżej. Ciekawostką jest zależność Fibonacciego widoczna na wykresie, odwrotna do tej obserwowanej zwykle przy wydłużonych piątkach. W naszym przypadku mamy wydłużona jedynkę równą 162% ekspancji fal 3+5 Minor. Wersja druga jest wersją preferowaną oznaczeń.
SP500 (interwał weekly i 60 min):
Sytuacja analogiczna do DJIA. Na wykresie 60min w wersji pierwszej widzimy być może odpowiedź na pytanie co rynek ma nam do powiedzenia.
< Wstecz